Uzayda çığlığınızı kimse duyamaz... Alien (1979)

Yeni Karanlık Evrene Hoşgeldiniz!

Haberler

BurçinYapıcı

25 Mayıs 2017

0 Adet Yorum

0

monsters

Geçtiğimiz günlerde Universal Picture’dan yapılan açıklama klasik canavar severleri oldukça heyecanlandırdı. Haziran ayında ünlü oyuncu Tom Cruise’in başrolünde oynadığı The Mummy ile başlayacak yeni bir klasik canavar serisi bizleri bekliyor. Üstelik “Dark Universe” adıyla anılacak bu evrende birbirinden ünlü isimler yer alacak.

Şuana kadar açıklanan isimler ise şöyle;

The Invisible Man rolünde muhteşem aktör Johhny Deep, Frankenstein’s Monster rolünde Oscar ödüllü oyuncu Javier Bardem rol alacak. Bir diğer yıldız ise Dr.Henry Jekyll rolüne hayat verecek olan Russell Crow.

Serinin ikinci filminin 14 Şubat 2019’da gösterime girmesi beklenen Bil Condon’ın yönetmen koltuğunda olacağı Bride of Frankenstein olması bekleniyor.

Dark Universe’de tüm filmler Prodigium adında çok uluslu ve hükümetler üstü bir örgüte bağlı olacak. Gizemli ve zeki Dr.Henry Jekyll liderliğindeki örgütümüzün misyonu dünyayı şeytani güçlerden korumak, onları izlemek ve yok etmek.

Evrenimizin yapım ekibinde ise Cristopher McQuarri’den tutun da Chris Morgan’a kadar geniş ve kendini ispatlamış isimler yer alıyor. Şimdilik The Creature from the Black Lagon, Dracula veya Wolf Man için herhangi bir isim telaffuz edilmese de beklentilerimizin çok büyük olduğu kesin.

Danny Elfman‘un tema müziğini bestelediği tanıtım fragmanına buradan buyurun;

Kaynak: Bloody Disgusting

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Burçin Yapıcı

Tüm Yazıları
Korku türü ile 6 yaşındayken bir cuma gecesi izlediği Elm Sokağı Kabusu ile tanıştı. O günden sonra çocukluğunun büyük bir bölümünü Freddy Krueger'a aşık olarak geçirdi. Korku filmlerine olan tutkusu diğer ebeveynlerin aksine annesi tarafından her zaman teşvik edildi ve birlikte sayısız defa korku film izlediler. Sadece korku sinemasına değil Korku Edebiyatına ve Paranormal olaylara ilgi duyan Burçin sıkı bir Stephen King hayranıdır. Aynı zamanda film ve eski fotoğraf koleksiyonu yapmaktadır.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.