Bazı pencereler asla açılmamalı... Secret Window (2004)

Top 10: Korku Filmlerinin En Afili Göğüsleri

X-Korku

Semra Doll

09 Ağustos 2012

6 Adet Yorum

6

10. Jennifer Love Hewitt (I Know What You Did Last Summer)

Epik göğüsler arasında gösterilen Jennifer Love Hewitt’in göğüsleri; “Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum” serisinde de başkaldırır. Korkuyla doğru orantılı olarak havada salvolar atan bu göğüsler, ıslak t-shirt yarışmasının kafadan galibidirler. Biz de Hewitt’e askılı body’e devam etmesini şeffaf askılı sütyenden uzak durmasını salık veririz.

9. Rose MacGowen (Scream)

Tatum’un göğüsleri hiçbir zaman çıplak değildir fakat sütyene bir iş adamının kravata yaklaştığı gibi yaklaştığı için takmamayı ve özgür olmayı tercih eder. Bu durumda da korku anında göğüsler izleyiciye merhaba der. Özellikle evinin bodrumuna bira almak için gittiği sahnede başrollerde çığlık maskeli adam ve göğüsler vardır. Kapıya asılı kalan Tatum’un cansız bedenini gördükçe “bari göğüsler yaşasaydı” dememek işten bile değildir.

8. Heather Matarazzo (Hostel: Part II)

Kendisi o göğüsümsüleriyle filmin afişine bile kapak olmuştur. Tabi ellerini kapar bir şekilde. Çünkü hatırlayacağınız gibi Lorna bakiredir ve oldukça çekingendir. Bu yüzden de Elizabeth Bathory özentisi bir kadının duş başlığı görevini üstlenir. Dikkatli seyirciler ayaklarından asılı olduğu o meşhur kan banyosu sahnesinde göğüsleri görebilirler.

7. Jenna Jameson (Zombie Strippers)

Kimse onun zombi olduğuna inanmak istemez çünkü göğüsleri hala diridir. En taş zombi striptizci Kat; ölüyü bile diriltecek güzellikte göğüsleriyle yaşayan yaşamayan bütün erkeklerin gözdesidir. Siz bir de onu pole dancing yaparken görün. Adeta göğüslerinden hava desteği alır.

6. Kelly Brook (Piranha 3D)

Piranaların en sevdikleri yemek göğüstür. Nerden mi biliyoruz? Danni’nin kırmızı bikinisi içindeki göğüslerinden tabi ki. Filmin tek izlenecek yanı olan göğüsler piranalardan rol çalarlar. İsteseler bütün piranaları yiyip filmin adının “Göğüs 3D” olmasını bile sağlayabilirler. Bir çift göğsün başaramayacağı hiçbir şey yoktur.

5. Barbara Crampton (Re-Animator)

Megan Halsey durur durur filmin son sahnesinde turnayı “göğsünden” vurur. Vücudu garip ve gereksiz bir deney için kullanılacak olan Megan’ın ameliyat masasına iç çamaşırsız uzanmış hali hala hafızalardadır. Göğüsleri için güzel demek kifayetsizdir. Zira kafası olmayan bir adamı bile kendine aşık ettiğine göre göğsünü gere gere ortalıkta dolaşabilir.

4. Melinda Clarke (Return of the Living Dead 3)

Öldükten sonra tekrar dirilen Julie Walker, et bağımlılığını üzerinden atmak için muhtelif yerlerine spike batırmayı ve acı odağını dağıtmayı seçer. Böylece de korku sinemasının en fetiş göğsüne sahip olur. Piercing’li bu göğüsler de izleyicideki algıyı dağıtır ve gözler psikopat bedene değil göğüslere takılır. Fakat o anı görmek için 5 saniye gibi bir süremiz vardır. “Return of the Living Dead 3” pause tuşunu bize sevdiren yegane filmdir.

3. Barbara Hershey (The Entity)

Carla Moran korku sinemasının en tuhaf göğüslerinden birine sahiptir çünkü kendisine musallat olan cin onunla seks yaparken önce göğüslerine çalışır. Bu sırada da ortaya büzüşük, yamuk yumuk göğüsler çıkar. Gülsek mi tahrik mi olsak bilemeyiz. Zira göğüslerin bu hali lahmacun salonlarındaki şişkin ekmeklerin bir parça aldıktan sonraki haline benzer. Göğüssever cinler kimselere dadanmasın ne diyelim.

2. Marianne Morris ve Anulka Dziubinska (Vampyres)

Film baştan sona göğüstür. Ormanda göğüs, şatoda göğüs, banyoda göğüs, yatakta göğüs. Erkekle sevişirken göğüs, kadınla sevişirken göğüs, hep göğüs. Onun için de “Vampyres” göğüslü listemizin göz bebeğidir. Göğsümüzü kabartanıdır. Gotik göğüs sevenler RT.

1. Cassandra Peterson (Elvira: Mistress of the Dark)

Dekoltesi ve sevimli korkunçluğuyla bir fenomen olan Elvira; göğüsleri sayesinde nice tuzaktan kurtulur, nice kaslı erkeği kendisine bağlar. O göğüslerin nasıl hiç frikik vermeden, hiç açılmadan, hiç göğüs ucu göstermeden öyle durduklarını hep merak ederiz. Bir de acaba hangi marka sütyen kullanıyordur ve kaç numaradır? Bir de tabi silikon yaptırmış mıdır?

Korkusitesi için yazan Frau Doll

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Semra Doll

Tüm Yazıları
1431’de Transylvania’da dünyaya geldiğine inanıyor ya da anne ve babası tarafından çok fena oyuna getirilmiş de olabilir. Çünkü çocukluğundan beri şatolarda yaşayıp hayaletler görüyor. En azından ailesinin ilk evinin mezarlığın karşısında olduğu bir gerçek. Zaten korku sevdası da ilk o zaman başlamış. Gece ayaklanan ölüler hakkında hikayeler dinleyerek… Semra okült şeylere, fantastik filmlere ve korku filmlerine deliler gibi meraklı, film arşivlemekten ölecek, zombilere sonsuz inanan, korku kültürünü sevip saydırmayı görev edinmiş bir yarı nerd. Bu türle ilgili sosyal medyada gruplar açmış, film gösterimleri yapmış, bizzat filmlerde oynamış, fotoğraflara konu olmuş, yazılar yazmış, korkunç bebekler tasarlamış, görmüş geçirmiş biri. Şimdi de aradığı tadı Korku Sitesi’nde bulduğuna inanıyor. Gelsin kelleler gitsin bekaretler. Ayrıca kendisi hiç UFO görmedi ve kendisini kan tutuyor. Hadi bakalım…

Yorumlar (6 Yorum)

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.