Önce sahiplenecek, sonra yok edecek! Çünkü ölümü tekerleklerinde taşıyor. Christine (1983)

Fantastik Sinemanın En Tuhaf 10 Seks Sahnesi

X-Korku

Semra Doll

22 Aralık 2014

0 Adet Yorum

0

UYARI: BU YAZI 18 YAŞINDAN KÜÇÜK OKUYUCULARIMIZ İÇİN UYGUN MATERYALLER İÇERMEYEBİLİR!!

10. Penny Dreadful (TV Series 2014 – )top10sex1

Dizinin kenafir gözlü karakteri Vanessa Ives’ın, şeytani ruhla yatakta misyoner yaptığı sahnedir. Aslında ortada gözle görülür bir erkek yoktur fakat Vanessa’nın ritmik hareketlerinden üstünde bir erkeğin olduğunu anlarız. Şeytan her anlamda Vanessa’nın içine nüfuz eder. Ve o kenafir gözler bembeyaz olur.

9. Wrong Turn 2: Dead End (2007)top10sex-2

Dünya çirkini, klasik Wrong Turn yarı insan yarı ucube karakterinin, göl kenarında iç çamaşırlarıyla güneşlenen Elena Miller’ı röntgenledikten sonra, dünya çirkini karısıyla seks yaptığı sahnedir. Seks oyuncakları ise; karısının yüzüne taktığı Elena Miller’ın yüzüdür. Bu görsel felaket, tarifsiz iğrençlik karşısında Karındeşen Jack’in bile nutku tutulur.

 

8. Bride of Chucky (1998)

İki oyuncak bebek Chucky ve Tiffany’nin seks yaptığı sahnedir. Plastik diller birbirine değer, bebek elbiseleri çıkarılır ve olmayan cinsel organlarla seks yapılır. Her şey yeterince komik değilmiş gibi bir de Tiffany hamile kalır! Gerçi Chucky ve Tiffany’nin içinde iki manyağın ruhu vardır ama yine de ortaya çıkan görüntü seksi değil bebeksidir.

 

7. Barbarella (1968)

Barbarella ve azgın makinenin seks yaptığı sahnedir. Doktor Durand-Durand’ın icadı olan bu makine, otobüs körüğüne benzer. Durand-Durand tuşlara basar ve makine akordeon gibi hareket ederek, Barbarella’yı sci-fi hazzın doruklarına çıkarır. Fakat Barbarella’nın şehveti karşısında bir süre sonra hararet yapar ve yanar.

 

6. High Tension (2003)top-10-fransiz

Tır şoförünün öldürdüğü bir kadının kesik başıyla oral seks yaptığı sahnedir. İzleyenin aklında, senaristin çocukluğu hakkında uçsuz bucaksız sorular bırakan bu sahne, hem iğrençtir hem de mutlaka izlenmemesi gereken, şiddetle tavsiye etmediğimiz bir sahnedir.

5. Nekromantik (1988)top10sex-3

Adından da anlaşılacağı gibi bir kadının bir ölüyle seks yaptığı sahnedir. Fakat bu sahneyi tuhaf yapan şey, ölüye takılan doğalgaz borusu ve doğalgaz borusuna takılan prezervatiftir. Böylece mezarda çürümüş penis için, McGyver gibi bir çözüm bulunmuş olur.

4. The Exorcist (1973)top10sex-4

Regan’ın çarmıha gerilmiş İsa haçıyla mastürbasyon yaptığı sahnedir. Şüphesiz ki bu dildoların en günahkarı, vibratörlerin en şeytanıdır. En fetişist insanların bile fantezilerini zorlayan bu sahne, “Jesus fuck you” naraları içinde sinirleri hoplatır.

3. The Evil Dead (1981)top10sex-5

Ormanın karanlık ruhunun bir ağaç dalı yardımıyla Mia’ya tecavüz ettiği sahnedir. Hepimizin o an için, yüzümüzdeki uf ifadesiyle, bacaklarımızı kapamamıza sebep olmuştur. “Dal” mitinin buradan gelip gelmediği ise hala tartışma konusudur.

2. True Blood (TV Series 2008–2014)top10sex-6

Bill’le ex’i Lorena’nın tuhaf seks sahnesidir. Bu seksin tuhaflığı ikisinin de vampir olmasından kaynaklanmamaktadır. Asıl tuhaf olan şey, Bill’in Lorena’nın yüzünü görmemek için, klasik pozisyonda sevişirken kadının kafasını 180 derece döndürmesidir. Böylece Bill, kese kağıdına yepyeni bir boyut getirmiş olur.

1. Demolition Man (1993)

John Spartan’la Lenina Huxley’nin sanal seks yaptığı sahnedir. Kafalarına tuhaf bir başlık takarlar ve hiç dokunmadan hatta hiç yaklaşmadan seks yaparlar. Günümüzde hemen hemen aynı şeyin yapıldığını düşünürsek, bu tuhaf seksin en ileri görüşlü seks olduğunu söyleyebiliriz.

Bonus: Visitor Q (2001)

top10sex-7

Kiyoshi Yamazaki’nin bir kadın muhabiri öldürüp, seks yaptığı sahnedir. Fakat bu seks o kadar uzun sürer ki, işler her anlamda içinden çıkılmaz bir hal alır. Küvette sıcak suya girmek ve karısının döktüğü zeytinyağı bile onları ayıramaz. Bu tuhaf seks sahnesi, Kiyoshi Yamazaki’nin fahişelik yapan kızını parayla tutup, seks yaptığı sahneden bile tuhaftır.

Korkusitesi için listeleyen Semra Doll

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Semra Doll

Tüm Yazıları
1431’de Transylvania’da dünyaya geldiğine inanıyor ya da anne ve babası tarafından çok fena oyuna getirilmiş de olabilir. Çünkü çocukluğundan beri şatolarda yaşayıp hayaletler görüyor. En azından ailesinin ilk evinin mezarlığın karşısında olduğu bir gerçek. Zaten korku sevdası da ilk o zaman başlamış. Gece ayaklanan ölüler hakkında hikayeler dinleyerek… Semra okült şeylere, fantastik filmlere ve korku filmlerine deliler gibi meraklı, film arşivlemekten ölecek, zombilere sonsuz inanan, korku kültürünü sevip saydırmayı görev edinmiş bir yarı nerd. Bu türle ilgili sosyal medyada gruplar açmış, film gösterimleri yapmış, bizzat filmlerde oynamış, fotoğraflara konu olmuş, yazılar yazmış, korkunç bebekler tasarlamış, görmüş geçirmiş biri. Şimdi de aradığı tadı Korku Sitesi’nde bulduğuna inanıyor. Gelsin kelleler gitsin bekaretler. Ayrıca kendisi hiç UFO görmedi ve kendisini kan tutuyor. Hadi bakalım…

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.