Duymak istemediğimiz tek şey kabul etmediğimiz şeylerdir. Prof. Howard Birack - Prince of Darkness (1987)

Top 10: BDSM’li Korku Filmleri

Korku Listeleri

Semra Doll

17 Nisan 2014

0 Adet Yorum

0

10– The Cell (2000)bdsm9Yaratıcı manyağımızın zihninde sado mazo tiyatro sahneleri vardır. Mesela kendisini vücudundaki piercing’lerine taktığı zincirlerle tavana asmaya bayılır. Beynini oyuncak bebeklerle dekore etmesinden ve salam gibi doğradığı atlardan bahsetmiyoruz bile. BDSM hiç bu kadar sanatsal olmamıştı!

9– Nekromantik (1988)
fetis01
Ölülerle sevişmek, grup seks yapmak, abartıp birkaç arkadaş birleşip gang bang’e girmek. İşte bu filmin özeti! Musluktan penis mi dersiniz, kuru kafaya oral seks mi, yoksa cesetlerle face sitting mi. Aklınıza ne geliyorsa. Ölü seviciliğin bir sınırı yok!

8– Hellraiser (1987)
bdsm8
Eski çağlardan kalma akıl küpümüz cehennemin ve sonsuz zevkin kapılarını açacağını vaat eder. Zevke karşı koymak mümkün mü? Hem cehennem de en fazla mememize yanan mumun dökülmesi falandır. Başka ne olabilir ki? Dayanamaz kutuyu açarız tabi. Ve başka bir boyuttan gelen ve Pinhead’in başı çektiği bir grup master ve domina zebani, türlü işkencelerle bizi slave olduğumuza da olacağımıza da pişman eder.

7– American Mary (2012)
bdsm7
Mary biraz farklı bir plastik cerrahtır. Genellikle ameliyatlarında freak’ler yaratır ve en büyük hobisi insanları kesmektir. Mesela bir kızı oyuncak bebeğe benzetmek için vajinasını dikebilir. Ya da ikizlerin birer kolunu kesip yapboz gibi ötekine diker. Kesen memnun kestiren memnun, bize de acıdan zevk alması kalır. Gelsin blood sports, gelsin knife play.

6– Succubus (2006)bdsm6Succubus zaten erkeklerin rüyalarına girip, onları baştan çıkaran kadın kılığındaki şeytan demek. Bizim succubus’umuz da, erkekleri kamçılayan ve yalvartan bir striptizcidir. Asistan cüceleri, tam tekmil deri forması ve paddle’leriyle hiçbir masraftan kaçınmaz. Rüyanızda boşalmak garanti!

5– Hostel 2 (2007)
bdsm5
Mrs. Bathory’nin genç kalmak için bakire bir kızı ters çevirip çırılçıplak tavana astığı ve boynunu orakla deldiği, sonra da altına uzanıp kanında yıkandığı sahneyi hatırlayalım. Sadizm budur! Ritüel gibi ritüel! Şimdi hepinizin aklından “ah o Mrs. Bathory’nin çizmelerini yalasam” diye geçmiyor mu?

4- Salò, or the 120 Days of Sodom (1975)
bdsm4
Bu filmde yok yok! Golden shower’dan, cupcake’e, torture fetish’ten, fisting’e kadar ne arasanız var. BDSM’in ansiklopedisi niteliğindeki bu filmi izlemek, biraz da canice olduğu için, sabır istiyor. Hani ortamda öyle pembe peluşlar, tüylü kırbaçlar ve parlak toplar falan yok.

3– Boxing Helena (1993)
bdsm-3
Aşık olduğunuz kadına sizi sevsin diye en fazla çiçek, çikolata verirsiniz değil mi? Ya da gece gündüz mesaj atıp darlarsınız? İşte Dr. Nick Cavanaugh öyle yapmıyor! Tamam, o da darlıyor ama Helena’nın kollarını ve bacaklarını kesip, onu dar bir kutuya koyarak. Amaç, beni fazla uğraştırmasın da kolayca sevişelim. Pratik BDSM zekası!

2– Gozu (2003)
bdsm2
Yalnızca poposuna kepçe sokunca erekte olan Boss’uyla mazoşizmin en anal örneklerinden biri, anal beads’ların ilham perisidir. Ne diyebiliriz ki, insanın kendisine yaptığı kötülüğü başka kimse yapmıyor. Sonuçta hepimizin yatakta gizli sırları yok mu? Bu filmi izledikten sonra kasenize çorba koyarken iki kere düşüneceksiniz.

1– Little Deaths (2011)
bdsm1
Pete ve Claire arasında sahip-köpek ilişkisi vardır. Dog pet olan Pete halinden gayet memnundur. Strap-on seksler, spank’ler havada uçuşmaktadır. Buraya kadar her şey klasik BDSM sportmenliği çerçevesinde gelişir. Fakat bir gün Claire, Pete’in en iyi arkadaşı Al’le yatar. İşte o zaman Pete’ten okkalı bir plan gelir: Claire’yi yatağa yüz üstü bağlar. Poposuna köpek maması döker ve bir grup aç köpeği üstüne salar. Oo intikam, alırım bir dal!

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Semra Doll

Tüm Yazıları
1431’de Transylvania’da dünyaya geldiğine inanıyor ya da anne ve babası tarafından çok fena oyuna getirilmiş de olabilir. Çünkü çocukluğundan beri şatolarda yaşayıp hayaletler görüyor. En azından ailesinin ilk evinin mezarlığın karşısında olduğu bir gerçek. Zaten korku sevdası da ilk o zaman başlamış. Gece ayaklanan ölüler hakkında hikayeler dinleyerek… Semra okült şeylere, fantastik filmlere ve korku filmlerine deliler gibi meraklı, film arşivlemekten ölecek, zombilere sonsuz inanan, korku kültürünü sevip saydırmayı görev edinmiş bir yarı nerd. Bu türle ilgili sosyal medyada gruplar açmış, film gösterimleri yapmış, bizzat filmlerde oynamış, fotoğraflara konu olmuş, yazılar yazmış, korkunç bebekler tasarlamış, görmüş geçirmiş biri. Şimdi de aradığı tadı Korku Sitesi’nde bulduğuna inanıyor. Gelsin kelleler gitsin bekaretler. Ayrıca kendisi hiç UFO görmedi ve kendisini kan tutuyor. Hadi bakalım…

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.