Bazı pencereler asla açılmamalı... Secret Window (2004)

İlk Arınma Gecesi (The First Purge) Filmine Ön Gösterim Hakkı Yakalayın!

Haberler

MuratÖzkan

16 Temmuz 2018

0 Adet Yorum

0

Alacakaranlık Dergi‘den 13. Cuma’ya yakışan bir sürpriz; 19 Temmuz Perşembe günü herkesten önce İlk Arınma Gecesi (The First Purge) filmini izleme fırsatı yakalayın! Alacakaranlık Dergi’nin instagram ve Twitter hesapları üzerinden paylaşılan gönderiyi yine Twitter ve Instagram üzerinden retweet ve repost yapanlar filmin ön gösterimine katılma hakkını kazanıyor!

Alacakaranlık Dergi'den 13. Cuma'ya yakışan sürpriz; 19 Temmuz Perşembe günü herkesten önce İlk Arınma Gecesi (The First Purge) filmini izleme fırsatı yakala! Twitter ve Instagram üzerinden retweet ve repost yapanlar gösterim hakkını kazanıyor! (Son gün 18 Temmuz.) #çekiliş #arınmagecesi #öngösterim #alacakaranlikdergi #thepurge @alacakaranlikdergi

A post shared by Alacakaranlık Dergi (@alacakaranlikdergi) on

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Murat Özkan

Tüm Yazıları
Korku ile 7 yaşında yanlışlıkla seyrettiği Cannibal Holocaust ve Evil Dead filmleri ile tanışan Murat Özkan 1982 yılında İstanbul’da doğdu. O yaşından beri iflah olmaz bir korku fanatiği olan Murat Özkan, resime ve çizime olan düşkünlüğünü her korku ile birleştirmesinde “psikolojisi bozuk çocuk” muamelesi gördü ama yılmadı. Bu alanda bir çok başarısız site açma girişiminde bulundu. Başarısız oldu çünkü o zamanlarda bu işe her elini attığında “Korku”yu bir öcü ve yasak gibi gören zihniyetle karşılaştı. Yine yılmadı! Bir gün, kendisi gibi çocukluğunda psikopat muamelesi görmüş Yasin Karakaya ile tanıştı ve Korkucu.com sitesinin temelleri o anda atıldı.

YORUM YAZ