Yüzeyin altında kimse çığlığınızı duyamaz Below (2002)

Stranger Things 2. Sezondan İlk Fragman Yayınlandı!

Korku Diziler

GülşahYeğenoğlu

07 Şubat 2017

0 Adet Yorum

0

strangerseason2

Stranger Things dizisinin ilk sezonunun inanılmaz başarısının ardından Netflix’in devam kararı alarak ikinci sezonun çekilmesini istemesi sürpriz değil. İkinci sezonun ilk görseli internete düştü ve bu fotoğrafta ana karakterleri ünlü Hayalet Avcıları’nın kıyafetlerini giymiş olarak görüyoruz. Yeni fotoğrafın yanı sıra ikinci sezon bölümlerine ait ilk reklamın bu yılın Super Bowl sırasında yayınlanacağı duyurulmuştu.

Netflix dizisi Stranger Things’in 9 bölümlük ikinci sezonu 2017 yılında başlayacak. Bu şekilde söz verilmişti ve Netflix sözünü tuttu. Super Bowl 2017 büyük maçı sırasında Stranger Things’in ikinci sezon trailer’ı yayınlandı. İlk sezondaki Stranger Things oyuncuları şöyleydi: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Cara Buono, Charlie Heaton, ve Matthew Modine.

İkinci sezonda o yıllarda davranışları, giyimi ve ilgi alanları bir oğlan çocuğuna çok benzeyen, kendine güveni tam, sert kız Max rolünde Saide Sink, Max’in kendine müthiş güvenen, heyecanlı büyük üvey ağabeyi Billy rolünde Power Rangers’ın yıldızı Dacre Montgomery oynuyor. 21 Laps Entertainment firmasının yöneticileri Shawn Levy ve Dan Cohen ile birlikte Matt Duffer ve Ross Duffer (Wayward Pines, Hidden) yazar, yönetmen ve yapımcı olarak görev yapıyorlar (The Spectacular Now, Night At The Museum, Real Steel, Date Night). Shawn Levy yönetmenlik de yapıyor.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Gülşah Yeğenoğlu

Tüm Yazıları
6 Nisan 1978’de dünyaya geldi. Doğma büyüme İzmirlidir. Aydın Adnan Menderes Veteriner Fakültesi mezunudur. Hatırladığı kadarıyla korku filmleriyle ilk tanışıklığı ilkokul çağlarında sinemada izlediği Terminator filmi ile gerçekleşmiştir. Ancak aktif olarak ciddi bir birikim elde edeceği zamanlar orta okul çağlarıdır. Dean R. Koontz’un Kara Büyü isimli kitabıyla başlayan ve çok geniş bir Stephen King + Dean Koontz kitaplığı ile sona eren uzun soluklu ve tek yönlü okuma macerasının yanında İzmir’de evinin hemen dibindeki açık hava sinemasının yardımıyla korku filmlerine adeta doymuştur. Korkucu'ya tesadüfen internette rastlayan, Gülşah’ın korku dünyasıyla bağı tazelenmiştir. İşinden ve “Guççük Leprekon’um ya da Donlu Demon’um” diyerek sevdiği 2 yaşındaki oğlundan arta kalan vakitlerinde müdavimi olduğu siteye yazı ve çevirilerle katkıda bulunmaktadır.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.