Ölüm kasabanıza geldi Şerif! Sam Loomis - Halloween (1978)

Şey

Kısa Filmler

YasinKarakaya

18 Ağustos 2009

16 Adet Yorum

16

Kurmaca videolar çekmeye devam eden Black değişik bir çalışmayla daha karşımızda. Black‘in kendine has tarzıyla çektiği özgün çalışmayı sizlerle paylaşırken şunu da belirtelim; Black kısa bir süre sonra daha profesyonel bir çalışmayla karşımızda olacak. Yeni kısa film projesi için gerekli olan senaryo, efekt, makyaj ve mekan alt yapılarını ayarlamak üzere olan Black‘in çalışmalarını bizde merakla beklemekteyiz..

Black bu çalışmasında filmi yine kendi yönetmiş, çekmiş ve oynamış. Filmi sizlerle paylaşıyor ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Etiketler: , , ,

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

Yorumlar (16 Yorum)

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.