Kibir benim en gözde günahımdır. John Milton - The Devil’s Advocate

Neca Toy: The Exorcist Possessed Regan

Korku Genel

Korku Koleksiyon

YasinKarakaya

19 Mayıs 2009

1 Adet Yorum

1

Ürün Adı : The Exorcist Possessed Regan Electronic Figure
Çıkış Tarihi : Temmuz 2009
Üretici Firma : Neca Toys
Referans Film : The Exorcist
Fiyat : 38$ (ABD)

Neca Koleksiyondan muhteşem bir ‘Regan’ dioraması..The Exorcist filminde içine şeytan giren küçük kız Regan’ı yatağında bağlanmış şekilde yatarken gösteren diorama çok ilginç detaylar sunuyor. Filmdeki gibi şeytani ses efektlerine ve konuşma sesine sahip olan figürün başıda 360 derece dönebiliyor.

Korkutucu detaylara sahip bu diorama 7 inch / 18 cm ölçeğinde üretilecek. Dioramanın ABD satış fiyatı 38 dolar civarında.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

Yorumlar (1 Yorum)

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.