Hepimiz ara sıra deliririz! Norman Bates - Psycho (1960)

Jason Voorhees Statue

Korku Genel

Korku Koleksiyon

YasinKarakaya

20 Temmuz 2009

10 Adet Yorum

10

Ürün Adı : Jason Voorhees Statue
Çıkış Tarihi : Şubat 2010
Üretici Firma : Gentle Giants
Referans Film : Freddy vs Jason
Fiyat : 145$ (ABD)

Yaptığı kaliteli ürünlerle koleksiyoncuların gözdesi haline gelen Gentle Giant firması Freddy Krueger Statue dioramasından sonra muhteşem bir ürüne daha imza atıyor. Freddy vs Jason filmi referans alınarak üretilecek olan Jason Voorhees Statue dioraması süper ayrıntılar sunuyor. Jason’ı bir yatağın üzerinde resmeden dioramada Jason, düşünceli bir halde elindeki oyuncak ayıya bakıyor. Diğer elinde tuttuğu meşhur palası ise Freddy’nin şapkasına saplanmış vaziyette duruyor!

Serinin diğer dioramasının aksine biraz daha büyütülmüş olarak üretilecek ürün 15 inch / 35cm olacak ve 2010’un başlarında piyasaya sürülecek.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

Yorumlar (10 Yorum)

YORUM YAZ