Annem bana bunu asla yapmamamı söylemişti. The Hitcher (1986)

İlk Arınma Gecesi (The First Purge) 20 Temmuz’da Sinemalarda!

Haberler

MuratÖzkan

17 Temmuz 2018

0 Adet Yorum

0

Her geleneğin ardında bir devrim vardır. Önümüzdeki Bağımsızlık Günü’nde ülkede her yıl 12 saat süren kanunsuzluğun yükselişine tanıklık edin. Basit bir deney olarak başlayan hareketi, İlk Arınma Gecesi’ni karşılayın.

Son yılların olay yaratan serilerinden Arınma Gecesi’nin (The Purge) yeni filmi ‘İlk Arınma Gecesi’ 20 Temmuz’da ülkemizde vizyona girecek.

Purge evreninin yaratıcısı, aynı zamanda yönetmen ve senaristi olan James DeMonaco yeni filmde yerini genç yönetmen Gerard McMurray’e bırakıyor.

Serinin en başarılı filmi olan Arınma Gecesi: Seçim Yılı’nın yaratıcısı James DeMonaco (Arınma Gecesi, Arınma Gecesi: Anarşi ve Arınma Gecesi: Seçim Yılı filmlerinin yazarı/yönetmeni) bu dünya fenomeninin yapımcıları Blumhouse Productions’dan Jason Blum (Ruhlar Bölgesi Serisi, Kapan, Parçalanmış), Platinum Dunes ortakları Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form (Ninja Kaplumbağalar ve Ölüm Alfabesi serileri, Texas Katliamı) ve DeMonaco’nun uzun süredir yapım ortağı olan Sébastien K. Lemercier (Assault on Precinct 13, Mutlu Azınlık) ile birlikte geri dönüyor.

İlk Arınma Gecesi (The First Purge ) Filmine Ön Gösterim Hakkı Yakalayın!

Alacakaranlık Dergi‘den The Purge serisi hayranlarını sevindirecek bir sürpriz; 19 Temmuz Perşembe günü herkesten önce İlk Arınma Gecesi (The First Purge) filmini izleme fırsatı yakalamak için: Alacakaranlık Dergi’nin instagram ve Twitter hesapları üzerinden paylaşılan gönderiyi retweet ve repost yapanlar, filmin ön gösterimi için çekiliş hakkı kazanıyor!

Alacakaranlık Dergi'den 13. Cuma'ya yakışan sürpriz; 19 Temmuz Perşembe günü herkesten önce İlk Arınma Gecesi (The First Purge) filmini izleme fırsatı yakala! Twitter ve Instagram üzerinden retweet ve repost yapanlar gösterim hakkını kazanıyor! (Son gün 18 Temmuz.) #çekiliş #arınmagecesi #öngösterim #alacakaranlikdergi #thepurge @alacakaranlikdergi

A post shared by Alacakaranlık Dergi (@alacakaranlikdergi) on

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Murat Özkan

Tüm Yazıları
Korku ile 7 yaşında yanlışlıkla seyrettiği Cannibal Holocaust ve Evil Dead filmleri ile tanışan Murat Özkan 1982 yılında İstanbul’da doğdu. O yaşından beri iflah olmaz bir korku fanatiği olan Murat Özkan, resime ve çizime olan düşkünlüğünü her korku ile birleştirmesinde “psikolojisi bozuk çocuk” muamelesi gördü ama yılmadı. Bu alanda bir çok başarısız site açma girişiminde bulundu. Başarısız oldu çünkü o zamanlarda bu işe her elini attığında “Korku”yu bir öcü ve yasak gibi gören zihniyetle karşılaştı. Yine yılmadı! Bir gün, kendisi gibi çocukluğunda psikopat muamelesi görmüş Yasin Karakaya ile tanıştı ve Korkucu.com sitesinin temelleri o anda atıldı.

YORUM YAZ