Kumlar havalanacak. Gökyüzü yarılacak. Güç serbest Kalacak... The Mummy (1999)

Halloween devam filminin müzikleri Carpenter’dan

Haberler

BurçinYapıcı

26 Nisan 2018

0 Adet Yorum

0

Çekimleri devam eden ve 19 Ekim 2018’de gösterime girmesi beklenen Halloween devam filminin müziklerinin yönetmen John Carpenter tarafından besteleneceği yönünde dolaşan haberler nihayet doğrulandı. Yapımcı Jason Blum, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile serinin hayranlarının merakla beklediği soruyu cevapladı ve John Carpenter’ın filmin müziklerine imza atacağını onayladı.

Setten gelen fotoğraflarla hayranların beklentisinin her geçen gün arttığı filmin yönetmen koltuğu genç bir isme; David Gordon Green’e emanet. Senaryo ise David Gordon Green, Debra Hill ve Danny McBride tarafından yazıldı. Film 1978 yapımı orijinal Halloween’in devamı olarak kurgulandı. Dolayısıyla 1978’den sonra çekilen tüm devam filmlerini görmezden geliyor. Bu filmle beraber çığlık kraliçesi Jamie Lee Curtis de Laurie Strode rolü ile yeniden karşımıza çıkacak.

Filmde yer alan diğer oyuncular ise şöyle: Judy Greer (Laurie’nin kızı Karen), Andi Matichak (Karen’ın kızı Allyson), Miles Robins, Virginia Gardner, Dylan Arnold, Drew Scheid ( Allyson’ın sınıf arkadaşları), Will Patton ve Rob Niter (polis memuru), James Jude Courtney (Micheal Myers dublör), Nick Castle (Micheal Myers) Başarılı oyuncu Haluk Bilginer’in de Sartain rolüyle filmde yer aldığını da belirtelim.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Burçin Yapıcı

Tüm Yazıları
Korku türü ile 6 yaşındayken bir cuma gecesi izlediği Elm Sokağı Kabusu ile tanıştı. O günden sonra çocukluğunun büyük bir bölümünü Freddy Krueger'a aşık olarak geçirdi. Korku filmlerine olan tutkusu diğer ebeveynlerin aksine annesi tarafından her zaman teşvik edildi ve birlikte sayısız defa korku film izlediler. Sadece korku sinemasına değil Korku Edebiyatına ve Paranormal olaylara ilgi duyan Burçin sıkı bir Stephen King hayranıdır. Aynı zamanda film ve eski fotoğraf koleksiyonu yapmaktadır.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.