İnsanlar hayaletlere neden inanır? Eğlence için mi? Hayır! Ölümden sonra bir şeyler olduğu ihtimali için.1408 (2007)

‘Godzilla vs. Kong’ filminin ilk detayları ortaya çıktı!

Haberler

GülşahYeğenoğlu

14 Mart 2017

0 Adet Yorum

0

İlk detaylara göre, Legendary’nin canavarlar evreninde epic bir savaş başlıyor.

kongvgodzillaic

Bu hafta Kong: Skull Island filmi gösterime girdi, sinema evrenindeki ikinci film dünyanın en efsanevi iki canavarını karşı karşıya getirecek. Söz konusu öykü evreni 2014 yılında Godzilla filmiyle başladı ve 22 Mart 2019’daki Michael Dougherty’nin Godzilla: King of the Monsters filmiyle devam edecek. Sonra 29 Mayıs 2020’de Godzilla ve Kong dev ekranda çarpışacaklar.

Hollywood Reporter sitesinin bildirdiğine göre, Godzilla vs. Kong resmi olarak başladı çünkü bu film için Legendary gerekli olan yazar ekibini kurdu. Terry Rossio (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl) yazar ekibinin başında olacak, kendisine Patrick McKay ve J.D. Payne (Star Trek Beyond), Lindsey Beer (Dungeons & Dragons), Cat Vasko (Queen of the Air), T.S. Nowlin (The Maze Runner), ve J. Michael Straczynski (World War Z) eşlik edecekler. Hikaye oluşturulduğunda bir yazar bunu senaryoya aktaracak.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Gülşah Yeğenoğlu

Tüm Yazıları
6 Nisan 1978’de dünyaya geldi. Doğma büyüme İzmirlidir. Aydın Adnan Menderes Veteriner Fakültesi mezunudur. Hatırladığı kadarıyla korku filmleriyle ilk tanışıklığı ilkokul çağlarında sinemada izlediği Terminator filmi ile gerçekleşmiştir. Ancak aktif olarak ciddi bir birikim elde edeceği zamanlar orta okul çağlarıdır. Dean R. Koontz’un Kara Büyü isimli kitabıyla başlayan ve çok geniş bir Stephen King + Dean Koontz kitaplığı ile sona eren uzun soluklu ve tek yönlü okuma macerasının yanında İzmir’de evinin hemen dibindeki açık hava sinemasının yardımıyla korku filmlerine adeta doymuştur. Korkucu'ya tesadüfen internette rastlayan, Gülşah’ın korku dünyasıyla bağı tazelenmiştir. İşinden ve “Guççük Leprekon’um ya da Donlu Demon’um” diyerek sevdiği 2 yaşındaki oğlundan arta kalan vakitlerinde müdavimi olduğu siteye yazı ve çevirilerle katkıda bulunmaktadır.

YORUM YAZ