Prime Time'a hoş geldin, sürtük! Freddy Krueger - A Nightmare On Elm Street 3: Dream Warriors (1987)

Elimde değil

Korku Hikayeleri

MuratÖzkan

05 Eylül 2008

4 Adet Yorum

4

Fonda çalmakta olan müziğin sesini biraz kısarak, kalabalık caddelerdeki insanların yavaş yavaş kendi evlerine çekilmelerinin seramonik bir şekilde anlatan ayak seslerine kulak kabarttım… Perdeleri yalayarak içeri süzülen rüzgar yatağın üzerinde çırıl çıplak uzanmış bedeni yarı terli ve sokaktaki belli belirsiz gürültüye kulak kabartıp yanı başında duran şarap kadehini avuçlarının arasına alarak yukarı kaldırıp şarap kadehinin ince çizgisinden tavandaki belli belirsiz gölge oyunlarına dalan beni hafifçe sarıp titretmişti.

Biraz önce kıstığım müziğin sesini neden daha önce yüksek sesle dinlediğimi hatırladım , daha önce yaptığım hataya tekrar düşmüş ve yine odamdaki ağırlıklı renk beyaz olmuştu, oysa daha önceki tecrübelerimden ders almam gerekiyordu.

Müziğin sesini dışarıdaki kabalağın lanet olası ve hiç umrumda olmayan eve dönüş seramonisini dinlemek için kısmamıştım aslında. Zaman dolmuştu ve beni rahatsız eden ritmik olmayan çırpınmalar debelenmelerin yarattığı ses ortadan kalkmıştı.

Ve iyice soğuduğunda yorgun ve yarı terli bedenimi körelteceğim yerde yatmakta olan cansız kadında.

Nekrofili değil bu sadece soğuk bedenleri seviyorum, ve onun donuk gözlerinde kendi tanrısallığımı görmek hoşuma gidiyor

Kendime not düşüyorum, Living Dreams bıçağı daha dikkatli kullan şah damarını kestiğinde çok fazla kan akıyor ve odan beyaz ise temizleme kısmı çok zaman alıyor.

Sabaha karşı körelecek şehvetim. Ne kutlu bir insanım.

Bu yazı yazarımız “Living Dreams” tarafından yazılmıştır. Lütfen kaynak ve isim göstermeden kullanmayınız alıntı yapmayınız.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Murat Özkan

Tüm Yazıları
Korku ile 7 yaşında yanlışlıkla seyrettiği Cannibal Holocaust ve Evil Dead filmleri ile tanışan Murat Özkan 1982 yılında İstanbul’da doğdu. O yaşından beri iflah olmaz bir korku fanatiği olan Murat Özkan, resime ve çizime olan düşkünlüğünü her korku ile birleştirmesinde “psikolojisi bozuk çocuk” muamelesi gördü ama yılmadı. Bu alanda bir çok başarısız site açma girişiminde bulundu. Başarısız oldu çünkü o zamanlarda bu işe her elini attığında “Korku”yu bir öcü ve yasak gibi gören zihniyetle karşılaştı. Yine yılmadı! Bir gün, kendisi gibi çocukluğunda psikopat muamelesi görmüş Yasin Karakaya ile tanıştı ve Korkucu.com sitesinin temelleri o anda atıldı.

Yorumlar (4 Yorum)

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.