Kibir benim en gözde günahımdır. John Milton - The Devil’s Advocate

Cinema of Fear Seri 4

Korku Genel

Korku Koleksiyon

YasinKarakaya

13 Şubat 2009

3 Adet Yorum

3

Ürün Adı : Cinema of Fear Seri 4
Çıkış Tarihi : Temmuz 2009
Üretici Firma : Mezco Toyz
Referans Filmler : Nightmare on Elm Street, Friday the 13th
Fiyat : 45$ Set (ABD)

Mezco Toyz tarafından üretilen Cinema of Fear – Korku Sineması- serisinin dördüncü versiyonu olan set şu figürlerden oluşuyor :

1 adet Cerrah Freddy Krueger (A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master)
1 adet Debbie (A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master) ve
1 adet Jason Voorhees (Friday the 13th: Part III)

Mükemmel detaylara sahip bu set 7 inch / 18 cm boyunda figürlerden oluşuyor.Komple setin ABD satış fiyatı 45 dolar civarında.

Ürünlere buradan ulaşabilirsiniz..

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

Yorumlar (3 Yorum)

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.