Kumlar havalanacak. Gökyüzü yarılacak. Güç serbest Kalacak... The Mummy (1999)

Castle Rock Dizisi Kadrosu Şekilleniyor

Haberler

MuratÖzkan

29 Haziran 2017

0 Adet Yorum

0

sissy-spacek

Carrie rolüyle hafızalara kazınan Oscarlı oyuncu Sissy Spacek kırk bir yıl sonra yeniden bir King projesinde rol alacak.

J.J. Abrams ve Stephen King öncülüğünde yapılacak ve ilk teaser fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan Castle Rock, yazarın hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Adından da anlaşılacağı üzere ilk olarak The Dead Zone’da bahsi geçen kurgusal kasaba Castle Rock’da geçecek olan dizide King kitaplarından bolca esinlenme ve karaktere de yer verilmesi bekleniyor. Şu ana kadar kesinleşen tek oyuncunun Andre Holland olduğu Castle Rock kadrosuna Sissy Spacek (Carrie, 1976) ve Jane Levy (Evil Dead, Don’t Breath) ‘nin de katıldığı duyuruldu.

jane-levy

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Murat Özkan

Tüm Yazıları
Korku ile 7 yaşında yanlışlıkla seyrettiği Cannibal Holocaust ve Evil Dead filmleri ile tanışan Murat Özkan 1982 yılında İstanbul’da doğdu. O yaşından beri iflah olmaz bir korku fanatiği olan Murat Özkan, resime ve çizime olan düşkünlüğünü her korku ile birleştirmesinde “psikolojisi bozuk çocuk” muamelesi gördü ama yılmadı. Bu alanda bir çok başarısız site açma girişiminde bulundu. Başarısız oldu çünkü o zamanlarda bu işe her elini attığında “Korku”yu bir öcü ve yasak gibi gören zihniyetle karşılaştı. Yine yılmadı! Bir gün, kendisi gibi çocukluğunda psikopat muamelesi görmüş Yasin Karakaya ile tanıştı ve Korkucu.com sitesinin temelleri o anda atıldı.

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.