Duymak istemediğimiz tek şey kabul etmediğimiz şeylerdir. Prof. Howard Birack - Prince of Darkness (1987)

Cadılar Bayramı’nda Splatterhouse

Korku Genel

Korku Oyun

YasinKarakaya

15 Haziran 2010

0 Adet Yorum

0

Bir dönemlerin ünlü Arcade oyunu Splatterhouse uzun süredir yeni nesil konsollar için geliştiriliyor. Rick adlı ana karakterimizin Dr. West tarafından kaçırılan kız arkadaşını bulma mücadelesine tanık olacağımız Splatterhouse’un yeni videosunda yaralanan Rick’e maskenin yardım çağrısı yapmasına tanık oluyoruz. Oldukça başarılı bir sunuma sahip olan videoda oyunun grafiklerinin de göz kamaştırdığını belirtelim.

Namco Bandai’nin geliştirdiği Splatterhouse, Cadılar Bayramı’nda piyasada olacak. Henüz kesin bir çıkış tarihi verilmemekle birlikte spekülasyonlar oyunun 31 Ekim’e denk gelen Cadılar Bayramı’nda piyasada olacağını söylüyor. Ancak 31 Ekim Pazar gününe denk geldiğinden dolayı, Splatterhouse’un raflardaki yerini alması 1 hafta erkene alınabilir. Splatterhouse’un E3 2010 traileri aşağıda..

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Yasin Karakaya

Tüm Yazıları
9 Eylül 1977’de İstanbul’da doğdu. İlkokuldan Üniversiteye kadar ki eğitimini burada tamamladı. Korku filmlerine olan ilgisini ilk defa memleketi Aydın’da ki bir kahvehanede videodan izlediği Elm Sokağında Kabus filmi ile keşfetti. O sıralar 8 yaşındaydı. 80’lerin kanlı video kültürü ile yoğrulan beyni ilerde yapacağı bu site için ilk kıvılcımı çakmıştı bile. Bundan sonraki dönemde korku sineması ile ilgili herşeyle ilgilenmeye başladı. Geniş bir film arşivi ve korku figürleri koleksiyonu yapmaya başladı. 2003 yılında tamamen kendi çabasıyla korkucu.com sitesini kurdu. 5 yıl boyunca kendi yağı ile kavrulmaya çalışsa da pek başarılı olamadı ve bu konuda tıpkı kendisi gibi rahatsız ve inatçı olan Murat Özkan ile tanıştı. İkili 2008 yılında Murat Özkan’a ait olan Gerilimhatti.com sitesi ile korkucu.com’u birleştirme kararı aldı…

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.