Prime Time'a hoş geldin, sürtük! Freddy Krueger - A Nightmare On Elm Street 3: Dream Warriors (1987)

Akşam Yemeği

Korku Hikayeleri

MuratÖzkan

04 Eylül 2008

1 Adet Yorum

1

Acı içinde kıvranarak uyandığım sıradan bir güne başlıyordum yine, göz kapaklarımın hemen üzerinde yoğunlaşan bu acı sanki kendisine has bir yol izleyerek şakaklarıma oradan kulaklarıma ve daha sonra kısa bir süre kaybolarak ensemde şiddetli bir şekilde beliriyordu. Sıradan bir güne, lanet olası sıradan bir güne yine lanet olası sıradan bir sancı ile başlamıştım, bu sancı bu ağrı ikinci tabiatım haline gelmişti. Güne karışıp koşturmaya başladığımda oradan oraya sürüklenirken sancı da bilinmez bir şekilde ortadan kayboluyordu.

Bu sancı ile mi başladı yoksa sancıdan önce mi başladı tam olarak bilmiyorum ama hayattan alınabilecek en büyük zevki alıyordum, sanırım bu alıştığım ikinci tabiatım haline gelen dinmek bilmeyen sancı bu zevkin küçük bir bedeliydi.

Sevdiğim bir filmde buna benzer bir söylem vardı yaşadığınız en kral orgazmı alın onu 100 le çarpın işte o kadar zevkli bir şey!

Her şeyin nasıl başladığını belli belirsiz hatırlıyorum aslında, basit bir öpüşme ile başladı, basit sıradan tutkulu bir öpüşme, insanlar neden öpüşürken öpüştükleri insanın dudaklarını dudakları ile ezmek yada ısırmak ihtiyacı hisseder neden bu refleksel bir hareket haline gelmiştir bu lanet sorunun cevabı hiç umrumda değil.

Akşama yine bir misafirim var özel bir yemek hazırlamalı, daha önceki misafirim için hazırladığım yemekten biraz daha iyi olmalı ve bir sonraki misafirime hazırlayacağımdan daha farklı bir yemek.

Yemek hazırlayacağımı düşünmek beni olabildiğince heyecanlandırıyordu. Heyecanı bütün iliklerimde hissediyordum. Hayatta daha büyük bir zevk olamaz ki.

İnsanın içindeki en temel dürtü ile barışması onu tanıması anlaması ve kabul etmesi gerekiyor sadece.

Hazırlayacağınız yemek için bütün malzemelerin çok taze olması gerekiyor. Ve eğer et yemeği yapıyorsanız –ki sadece et yiyorum asla çok kaliteli bir şarap tercih etmemelisiniz. Bu hem şaraba hemde tabakta duran ete saygısızlık olur, bunun yerine etin tadını daha da belirginleştirecek içimi biraz sert olan bir şarap tercih edilmelidir.

İşin en zor kısmı etin tazeliği, taze bir et istiyorsanız eviniz kesinlikle büyük olmalı.

Size harika bir damak zevki yaşatacak kadını iyice temizledikten sonra uygun koşullarda bekletmelisiniz, ses çıkarmasını gürültü yapmasını ve kendisine yada size zarar vermesini engellemek için doğru şekilde kollarından ve bacaklarından bağlanmalıdır, tamamen uzaktan bakıldığında x şeklini alacak şekilde olması en uygun pozisyondur. Odanın ısısının biraz düşük olması etin beyazlığını ve tadını arttıracaktır, özellikle tüketeceğiniz bölgeye has tarifler uygulamalısınız.

Bu akşam vereceğim yemeği 3-4 gün öncesinden planladığım için hazırlıklara başlamıştım zaten. Kalça kısmından bir ziyafet hazırlayacağım, kaba et olduğu için öncesinde yumuşatabilmek için bir süre dövülmesi gerekmekte, morlaşıncaya kadar dövdüğünüz ve artık acıdan hissizleşen kalçadan uygun miktarda keskin bir bıçakla kesip, 1 gün süre ile şarap içinde bekletirseniz mükemmel kıvama ulaşır.

Neyse bu sıkıcı bilgilerle sizi sıkmayayım. Akşam ki özel misafirim için hazırlanmalıyım…

Normal bir işi olan normal biriyim aslında sadece yemek yemeyi çok seviyorum yemek alışkanlığımın çok kaliteli olması sosyal ilişkilerime de yansıyor, ne kadar iyi besleniyorsanız o kadar sağlıklısınızdır.

Zorlandığım bir noktayı da zekice çözmeyi başardım, sıradan bir kadından 4-5 yemeklik et çıkmakta ve sonra artık kullanılamaz hale geliyorlar, bu bir cinayet mi? Ceset yoksa cinayette yoktur. Asit dolu bir küvette tamamen eritmek sorunu kökten çözüyor.

Yemek o kadar güzel oluyor ki, yemeğe gelen kadın misafirlerim o kadar büyüleniyor ki, yemekten sonra gece bende kalmak istiyorlar. Kafalarından belki sadece sevişmek geçiyor. Yüzümde gördükleri hayranlık, şaşkınlık ve heyecan ifadesini gece benimle geçirecekleri tutku dolu dakikalara yoruyor olabilirler. Ama ben bir sonraki yemeğin hayalini kurmaya başlıyorum. Seks yapmak mı. En kral orgazmınızı alın 100 ile çarpın.

Uygun koşullarda bekletilmesi ve doğru şekilde hazırlanması gerekiyor sadece

Aranızda bana yemeğe gelmek isteyen güzel kadınlar var mı acaba?

Hepsi sıradan bir öpücükle başladı dudaklarını dudaklarımla ezip hafifçe ısırdım, sonra araştırdım nedenini uzun uzun, neden sevişirken ısırırız? İçimizdeki canibalist dürtünün dışa çıkım anlarından mıdır. Ve kabul ettim bu dürtü zevk dolu bir anda gizliden gizliye açığa çıkıyorsa tamamının özgür bırakılması tasvir edebileceğimden çok daha büyük bir zevk olmaz mıydı?

Ben içimdeki dürtü ile barıştım, peki ya siz?

Bu yazı yazarımız Living Dreams tarafından yazılmıştır. Lütfen isim ve kaynak göstermeden kullanmayınız.

Önceki Sonraki

27

Paylaşım

Yazar: Murat Özkan

Tüm Yazıları
Korku ile 7 yaşında yanlışlıkla seyrettiği Cannibal Holocaust ve Evil Dead filmleri ile tanışan Murat Özkan 1982 yılında İstanbul’da doğdu. O yaşından beri iflah olmaz bir korku fanatiği olan Murat Özkan, resime ve çizime olan düşkünlüğünü her korku ile birleştirmesinde “psikolojisi bozuk çocuk” muamelesi gördü ama yılmadı. Bu alanda bir çok başarısız site açma girişiminde bulundu. Başarısız oldu çünkü o zamanlarda bu işe her elini attığında “Korku”yu bir öcü ve yasak gibi gören zihniyetle karşılaştı. Yine yılmadı! Bir gün, kendisi gibi çocukluğunda psikopat muamelesi görmüş Yasin Karakaya ile tanıştı ve Korkucu.com sitesinin temelleri o anda atıldı.

Yorumlar (1 Yorum)

YORUM YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.